Sala konferencyjna Bemowo

Konferencje i szkolenia w Hotelu Zielonki pod Warszawą

W naszym Hotelu stworzyliśmy miejsce, które zapewnia uczestnikom konferencji idealne warunki zarówno do pracy, jak i odpoczynku.

Klimatyzowana, w całości nowa sala konferencyjna może pomieścić do 70 osób. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i całkowite zaangażowanie naszego zespołu w planowane wydarzenie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem multimedialnym oraz dostępem do szybkiego Internetu na terenie całego Hotelu. Uczestnicy wydarzenia otrzymują również możliwość korzystania z części noclegowej i restauracji Hotelu Zielonki.

Proponujemy wzbogacenie programu planowanej konferencji o przerwy kawowe i lunche, a wieczorem uroczyste kolacje i zabawy przy muzyce.

Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest sprawna i fachowa organizacja wydarzenia połączona z przyjazną i profesjonalną obsługą. Dlatego nasza praca jest ukierunkowana na zapewnienie pełnej satysfakcji wszystkim tym, którzy nam zaufali! To sprawia, że Hotel Zielonki jest doskonałym miejscem na organizację konferencji i szkoleń!

Sprawdź nas! Zadzwoń lub napisz do nas i powiedz nam o swoich planach!

Rezerwacje przyjmujemy oraz dodatkowych informacji udzielamy pod numerami telefonów: