Restauracja pod Warszawą

Restauracja „LUKR”

Hotel Zielonki serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty ekskluzywnej Restauracji hotelowej – „LUKR”!

Nasza restauracja to wyjątkowe miejsce na mapie kulinarnej Warszawy.

Dajemy gwarancję kuchni zdrowej i smacznej, przygotowanej zgodnie z ideą slow food.

Nasi Goście mogą mieć pewność, że już od śniadania serwowanego w formie obfitego bufetu aż po nastrojową kolację otrzymają posiłki najwyższej jakości przygotowane wyłącznie na bazie naturalnych produktów pochodzących od certyfikowanych dostawców regionalnych.

Rozbudowana oferta śniadaniowa musli, jogurtów, świeżych owoców i pełnoziarnistego pieczywa na pewno znajdzie uznanie w oczach tych Gości, którzy szczególnie dbają o sylwetkę i zdrowie.

Nasz Szef Kuchni zadbał o każdy szczegół przygotowywanych dań a opracowana przez niego karta menu Restauracji zmienia się wraz z porami roku.

Wyśmienite posiłki to nie wszystko!

Aby nawet najlepszy posiłek mógł zostać należycie doceniony musi zostać odpowiednio podany. Wiemy o tym i dlatego właściwa oprawa posiłków rozpoczyna się już podczas śniadania. Nasi Goście otrzymują zastawę stołową wykonaną przez najlepszych krajowych i zagranicznych producentów. Niewątpliwie tylko w Restauracji „LUKR” można docenić design i funkcjonalność zastawy niemieckiej firmy APS – Germany oraz subtelność porcelany Harney & Sons, w której serwujemy 16 smaków wyjątkowych herbat liściastych. W Restauracji „LUKR” nasi Goście mają zawsze do swojej dyspozycji ciepłe filiżanki aby smak i temperaturę porannego espresso utrzymać jak najdłużej.

Sam projekt wnętrza Restauracji „LUKR” został opracowany z dbałością o każdy szczegół architektoniczny przez wysokiej klasy architektów. Ściany pomieszczenia Restauracji zostały ozdobione wykonanymi w stylu ZEN olejnymi pracami absolwentki Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych – Pauliny Siedlarz.

Całość zostaje zwieńczona zawsze świeżymi ciętymi kwiatami, które w naszej restauracji pozostają standardem.

Serdecznie zapraszamy!

Restauracja „LUKR”